Usta Mağaza Hakkında

   Usta Mağaza, Serfressh ailesinin yeni üyesi olan Büyük Usta Şalgam'ı internet üzerinden tüketicilerimizin kolaylıkla sipariş verebilmesi için hizmet veren sanal mağazadır. Siparişler hiçbir aracı olmadan Büyük Usta üretim tesisinden güvenle kargolanıp siz değerli tüketicilerimize ulaştırılır.

Büyük Usta Üretim Tesisi

Büyük Usta Şalgam Hakkında

   7000 m2 arazi üzerinde 3500 m2 kapalı entegre tesisinde, son teknoloji makinelerle ve geleneksel yöntemlerle üretim yapan Büyük Usta Şalgam, özlenen gerçek Adana şalgamını bugün masalarınıza sunuyor.

   Büyük Usta Şalgam'ın en önemli vizyonlarından biri asla koruyucu, renklendirici ve katkı maddesi kullanmadan, şalgamın en doğru halini tamamen doğal bir şekilde şişelemektir. Şalgamın sağladığı sayısız yararların yanı sıra, geleneksel şalgam tarifine uyup sarımsak ekleyerek gerek damak tadınıza, gerekse sağlığınıza daha çok katkı sağlamaktadır.

   Geleneksel Adana lezzetiyle modern, temiz ve profesyonel paketleme şartlarını biraraya getiren Büyük Usta Şalgam, siz değerli tüketicilerimizin görüşlerine büyük önem vererek her geçen gün büyümeye hızla devam etmektedir.

   www.ustasalgam.com