Kargolama

   - Mağazamızdan satın aldığınız tüm ürünler kırılmaya ve bozulmaya karşı mümkün olduğunca önlem alınarak paketlenmektedir. Güvenle paketlenen siparişiniz, Sürat Kargo firması ile Türkiye’nin her yerine gönderilebilir. Siparişinizin teslimatı, bulunduğunuz yere bağlı olarak tahmini 2 ila 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

   - Hafta içi verilen siparişler özel gün ve resmi tatiller hariç en fazla 5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir. Cuma, cumartesi, pazar, özel günler ve resmi tatillerde verilen siparişler, takip eden ilk iş gününden itibaren en fazla 5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir.

   - Olağanüstü durumlarda ve/veya siparişin hazırlanmasının gecikmesi durumunda, müşteri, sipariş iptali talebinde bulunabilir. Siparişin durumu “Kargoya Verildi” olarak güncellendikten sonra, bu sipariş için sipariş iptali talebinde bulunulamaz. Böyle bir durumda sipariş iptali yerine ürün iade prosedürlerimize göz atabilirsiniz.

   - Kargo ücreti, ödeme ekranında size net bir şekilde belirtilir ve sipariş tutarınıza eklenerek ödeyeceğiniz toplam size gösterilir.

İade

   - Usta Mağaza’dan satın aldığınız herhangi bir ürünü iade edebilmek ve/veya cayma hakkınızı kullanabilmek için elinize ulaşan ürünün; tarihi geçmiş, bozulmuş, daha önceden kapağı açılmış, sorunlu içeriğe sahip, kırılmış, yamulmuş veya deforme olmuş olması gerekmektedir. Aksi takdirde olağanüstü bir durum olmadığı sürece, ürünlerin iadesi mümkün olmayacaktır. Her türlü iade için veya cayma hakkı konusunda bilgi almak için tüketici direkt olarak “İletişim” sayfasında yer alan telefon numarasını arayacak veya yine aynı sayfada yer alan e-posta adresine gerekli bildirimde bulunacaktır. Bu kanalların dışında iade mümkün değildir.